רכישת נכס למגורים או להשקעה היא תהליך משמעותי ומורכב.

רגע לפני מציאת הנכס המתאים למטרה שלכם (לא רגע אחרי) נדרש להבין את המסגרת התקציבית באמצעות גיבוש “תכנית על” למימון הרכישה, כלומר הבנה של האפשרויות העומדות בפניכם, ובחירה באופציה האופטימלית עבורכם. זה מתחיל בקביעת גובה המימון, ועובר דרך תכנון הלוואת המשכנתא שתחזיר את המימון.
תכנון נכון יכול לחסוך לכם המון כסף, והדבר יכול להתבצע עצמאית על ידכם או על ידי יועץ משכנתאות.


נעים להכיר!

שלום וברוכים הבאים לפורטל המשכנתאות של פשוט. לחסוך! גיוס אשראי וניהול תיקי משכנתאות.
התחנה הראשונה בתהליך תכנון הרכישה שלכם. החיסכון שלכם מתחיל כאן!

שמי דוד מאיר איינהורן,
בוגר טכניון בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול מאז 2009 ויועץ משכנתאות רשום בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל, שותף בניהול פורום המשכנתאות “משכנתא או משכנתה“.
משנת 2017 ועד היום טיפלתי בלמעלה מ- 250,000,000 ש”ח של משכנתאות מצוינות.

קצת עליי…
יליד שנת 1982, נשוי באושר משנת 2002 ואב גאה לבת ושני בנים. מקסימים ומיוחדים כולם.
אחרי מספר שנים בתעשיה יצרנית, ועבודה בשלוש חברות גדולות, רציתי לעשות משהו גדול בעצמי.
התהליך הזה – החיפוש אחר הדבר הגדול הזה – היה ארוך ומעניין.
בתחום ייעוץ המשכנתאות התאהבתי כבר בשנת 2015, ונהניתי להשתעשע עם המספרים כדי להביא את התוצאה המיטבית עבור משפחה וחברים, ואף לעצמי, בעת מיחזור המשכנתא שלי.
עם השעשוע, הגיעה גם ההבנה שהבנקים מקבלים על המשכנתאות הרבה מדי כסף לעומת כמה שהם צריכים, ולמעשה עם תהליך נכון ואסטרטגיה מתוכננת מראש מצד הלקוחות – הבנקים יאלצו “להסתפק” בהרבה פחות.
דבר זה הביא אותי לקחת צעד קדימה ולהפוך להיות יועץ משכנתאות באופן רשמי.
התחום הזה מרתק אותי, ואני מביט על כל תיק כאתגר בפני עצמו – כיצד אני עושה את המקסימום בכדי שהלקוח ישלם את המינימום!
חשוב לציין, כי הערך המוסף של החברה שלנו מגיע רחוק יותר בזכות טיפול אישי ופרטני, המתייחס אל המשכנתא שלכם ממש כאילו היתה שלנו.
זוהי תשומת הלב המיוחדת, ההקפדה על כל פרט, ההיכרות הקרובה אתכם, הזמינות המלאה, השקיפות והעבודה בגובה העיניים – המביאים לתוצאות מעולות, גם ברמת החיסכון וגם בשביעות הרצון שלכם.

בשנת 2020 הגשמתי חלום נוסף, כאשר דלית – אשתי – עזבה את תחום עיסוקה הקודם והצטרפה לשורות פשוט. לחסוך! כיועצת משכנתאות בעצמה והעניקה מכפיל כח. יחד – אנו מעניקים פתרונות מקצה לקצה לכל הלקוחות שפונים אלינו.

לעשות את המקסימום כדי שתשלמו את המינימום

נעים מאוד! דלית איינהורן

אני פועלת מאהבה. אני אוהבת את המקצוע ואוהבת את האנשים.
אני אוהבת לראות את הסיפוק של הלקוחות שלי, כשהם מגיעים לסיום מסע שהיה יכול להיות הרבה יותר מתיש עבורם, אך עם ליווי שלי – חלק גדול מכאב הראש הזה פשוט נחסך מהם.
אני פועלת מתוך רגש… אני רוצה שהלקוחות שלי יבינו את זה, כי אכפת לי מהשורה התחתונה – כמה המשכנתא שלכם תעלה לכם! כמה היום, וכמה בכלל.
אני סבורה שרגש ומקצועיות הם שילוב מנצח, ומתוך השילוב הזה – פועלת על מנת להביא את הטוב ביותר תמיד, ובזמן הכי קצר שניתן.

בעברי, הייתי מורה גאה לכמה מאות תלמידי בי”ס יסודי במצטבר.
כמו עכשיו, גם אז, פעלתי מתוך הרגש.
רציתי לראות את הילד מצליח, את הילדה מאמינה בעצמה – ואת ההורים מתמוגגים מההישגים.
לאחר מספר שנים כמורה, אשר בחלקן דוד היה כבר יועץ פעיל – אני מודה שהתאהבתי בסיפורים. ביכולת לגשת לבן אדם, ולהיחשף אל הסודות הכי כמוסים שלו, אל מה שאפילו החברים הטובים ביותר לא יודעים – הכסף שלו. זה היה מדהים לשמוע על זה בכל פעם מחדש!
לא עבר זמן רב מדי, והגשמנו את חלום הילדות המשותף שלנו, וחברנו לצוות מנצח.

הפלטפורמה הקבוצתית משתלבת היטב עם השקפת העולם שלנו, לפיה ידע=כח, ואת הידע הזה אנו מביאים לפניכם גם פה, עם מאמרים וסקירות של כל מה שחשוב לכם לדעת על המשכנתא שלכם, ואם תרצו – גם נלווה אתכם בתהליך הפרטי שלכם.

מה חשוב באמת?

כששואלים אותנו מה חשוב לנו כיועצי משכנתאות, אז קל לנו לענות.

חשוב לנו שהלקוחות יהיו רגועים לאורך כל הדרך, ולא יהיו טרודים בדברים שאנו אמונים עליהם.

חשוב לנו להשיג את היעדים שהצבנו בכל אחד מהתיקים שלנו, ואנו עושים זאת על ידי השקעת מרץ רב ועבודה קשה בכל תיק - ממש כאילו אנו לוקחם את המשכנתא לעצמנו - באמצעות שימוש בקשרים שבנינו ושמירה על יחסים טובים והדוקים עם כל הנציגים בכל הבנקים.

חשוב לנו שהלקוח ידע על מה אנחנו מדברים איתו, ולכן אנו משקיע כמה זמן שנדרש על מנת לבסס מילון מונחים עשיר ככל הניתן עם הלקוחות שלנו.

אמנם חזון היא מילה גדולה, אך אנו בהחלט מוצאים לה מקום פה

החזון שלנו הוא לראות את כל נוטלי המשכנתאות מודעים לחלוטין על מה חתמו, ואיך ההלוואה הגדולה הזו מתנהגת לאורך השנים. זו הדרך היחידה לייצר משכנתאות טובות! בין אם באמצעות הידע שאנו מנגישים פה, השיטות והטריקים שתמצאו, ובין אם באמצעות ליווי שלנו מרגע ההחלטה על הרכישה ועד לקבלת משכנתא מצוינת עבורכם.
מוזמנים להצטרף להצלחה!